Evden Eve Nakliyat Blog

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası ev eşyası taşıtmak için Bordo evden eve nakliyat firmamıza ulaştığınızda ilk etapta eşyalarınızın kapasitesine göre nakliye aracımız belirlenmektedir.

Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları için firmamız ile iletişime geçiniz.

Taşınma gününde sabah evinize gelen kadrolu personelimiz eşyaların toplanıp ambalajını yaptıktan sonra nakliyat aracımız ile kamyona yükleme işlemini yapmaktadır. Gideceğiniz şehrin mesafesine göre boşaltma işlemi aynı gün veya ertesi sabah yapılmaktadır.

Eşyalarınızı yükleyen personelimiz boşaltma için isteğe bağlı olarak araç ile beraber gideceğiniz şehre gelmektedir, dışarıdan yabancı işçi çalıştırmıyoruz. Nakliye sırasında 50.000 tl şehirler arası nakliyat sigortası bulunmaktadır. Gittiğiniz şehirde varsa asansörlü nakliyat aracı kiralayarak eşyalarınızı boşaltıyoruz, sizlere hasarsız bir şekilde teslim ediyoruz.

Şehirler arası ev eşyası taşıtmak istediğinizde Trabzon evden eve taşımacılık firması seçerken firmanın referanslarına ve nakliyat araçlarının kapalı bulunmasına dikkat ediniz.

Bizi tercih eden müşterilerimizden bir kısmını referans sayfamızdan görebilirsiniz. Bizimle eşyalarınız her zaman yeni kalacak.
Exper Hizmeti
Evinizin daha sağlılklı bir şekilde taşınması için öncelikle eşyalarınız exper tarafından incelenir. Eşyayı taşıyacak araç hacmi veya sayısı, kullanılacak ambalaj malzemesi, taşımayı yapacak personel sayısı,taşımanın asansörlü ya da asansörsüz yapılacağı belirlenir ve buna göre bir ücret sunulur. Mutabakat sağlandığı taktirde, anlaşılan gün ve saatte taşıma başlar. Exper hizmetimiz tamamen ücretsizdir.
De montaj
De montaj aşaması; mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökülmesi ,işlemleri yapılır.
Ambalajlama
Mobilya ve beyaz eşyalarınızın sökümleri bittikten sonra eşyalarınız battaniye, strec film ya da eşya durumuna göre balonlu naylon kullanılarak ambalajlanır.
Taşıma
Eşyalarınız özel yapım kapalı kasa araçlarımız ve deneyimli personellerimiz eşliğinde yeni evinize nakledilir.(Asansörlü ya da asansörsüz olarak…)
Montaj ve Kurulum
Taşıma sonrası eşyalarınızın montajları yapılır kullanıma hazır hale getirilir.monte işlemi bitimi ile beyaz eşya, koltuk takımları ve diğer mobilyalarınız istediğiniz dizayna göre yerleştirilir.

Trabzon evden eve nakliyat, trabzon evden eve, trabzon evden eve taşımacılık, trabzon nakliyat, trabzon şehir içi nakliyat, trabzon şehir içi taşımacılık, evden eve trabzon, evden eve nakliyat, evden eve nakliyat trabzon, Trabzon evden eve taşıma şirketleri, Trabzon ev taşıma, Trabzon nakliyat firmaları, Trabzon evden eve nakliyat firmaları fiyatları

BİLGİ İÇİN : 0 462 500 11 00 | 0 532 133 92 28

Related Posts

YORUM YAPIN

  1. Fatma dedi ki:

    Trabzondan Gaziantep merkeze ne kadar fiyata gidersiniz acaba eşya sadece TV buz dolabı çamaşır makinesi ve mutfak eşyaları var küçük nakliye olsa yeterli buna fiyatını nedir acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir