Şehirler Arası Nakliyat

       Şehirler arası nakliyat; Şehirler arası nakliyat; hizmetinin temiz ve sağlıklı bir şekilde yapılması için taşıma öncesi eşyaların güzel bir biçimde paketlenmesi ve ambalajlanması gerekir. Eşyaların ambalajlandığı ambalaj malzemelerinin kaliteli ve tek kullanımlık olması gerekir. Kirli, yırtık, sağlıksız bir ambalaj malzemesi eşyalarınızı ne kadar sağlıklı ve temiz tutabilir. Ambalajlama ve paketleme işinin ustaca yapılmış olması taşıma sırasında oluşabilecek sorunları azaltır. Taşımanın güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılmasına imkân tanır. Nakliyat firmamız her zaman 1.sınıf kalitede şehirler arası nakliyat hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bu yüzden taşıma öncesi ambalaj işine büyük önem vermektedir. Ambalajlama ekibimizle evinizdeki eşyalarınızı usulüne uygun bir şekilde ambalajlayıp paketliyoruz. Nakliyat firmamız tıpkı ekspertiz hizmetinde olduğu gibi ambalajlama işini de ücretsiz yapmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği bizim için önemlidir. Güvenli, temiz ve sağlıklı bir nakliyat hizmeti planlı, programlı ve sistemli çalışmasıyla verebilir.

       Şehirlerarası nakliyat firmamız tüm eşyalarınızı garanti kapsamına alıyor. Olası bir kaza durumunda eşyalarınızın bedeli sigorta şirketimiz tarafından karşılıyoruz. Taşıma sırasında kırılan, bozulan ve hasar gören eşyaların bedeli tarafınıza ödüyoruz. Nakliyat firmamız taşımalarında asansör sistemini kullanır. Böylece eşyalarınız asansörle kısa sürede istediğiniz noktaya taşınır. Asansör sistemi kiralama usulü kullandığımız için nakliyat maliyetlerimiz oldukça düşüktür. hizmetinin temiz ve sağlıklı bir şekilde yapılması için taşıma öncesi eşyaların güzel bir biçimde paketlenmesi ve ambalajlanması gerekir. Eşyaların ambalajlandığı ambalaj malzemelerinin kaliteli ve tek kullanımlık olması gerekir. Kirli, yırtık, sağlıksız bir ambalaj malzemesi eşyalarınızı ne kadar sağlıklı ve temiz tutabilir. Ambalajlama ve paketleme işinin ustaca yapılmış olması taşıma sırasında oluşabilecek sorunları azaltır. Taşımanın güvenli ve sağlıklı bir şekilde yapılmasına imkân tanır. Nakliyat firmamız her zaman 1.sınıf kalitede şehirler arası nakliyat hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. Bu yüzden taşıma öncesi ambalaj işine büyük önem vermektedir. Ambalajlama ekibimizle evinizdeki eşyalarınızı usulüne uygun bir şekilde ambalajlayıp paketliyoruz. Nakliyat firmamız tıpkı ekspertiz hizmetinde olduğu gibi ambalajlama işini de ücretsiz yapmaktadır. Eşyalarınızın güvenliği bizim için önemlidir. Güvenli, temiz ve sağlıklı bir nakliyat hizmeti planlı, programlı ve sistemli çalışmasıyla verebilir.
Şehirlerarası nakliye firmamız tüm eşyalarınızı garanti kapsamına alıyor. Olası bir kaza durumunda eşyalarınızın bedeli sigorta şirketimiz tarafından karşılıyoruz. Taşıma sırasında kırılan, bozulan ve hasar gören eşyaların bedeli tarafınıza ödüyoruz. Nakliyat firmamız taşımalarında asansör sistemini kullanır. Böylece eşyalarınız asansörle kısa sürede istediğiniz noktaya taşınır. Asansör sistemi kiralama usulü kullandığımız için nakliyat maliyetlerimiz oldukça düşüktür.

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Trabzon Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

BİLGİ İÇİN : 0 462 500 11 00 | 0 532 133 92 28

YORUM YAPIN

 1. Yeşim saka dedi ki:

  Trabzonda 4.katta oturuyorum gümüşhanede 1.kata tasinacagim zemin kat ustu tainma bina merdiveni ile saglanacaktir sizden fiyat almak istiyorum ne kadara mal olur e mail e mesaj gonderirseniz sevinirim

 2. Zümer Cenap Yavaş dedi ki:

  Çayeli Rize’den Dikili İzmir’e taşınacağım. Kasım ayının 2. veya 3. haftasında taşınmayı planlıyorum. Evimde 2 oda ve 1 salon eşya var. Fiyat verebilir misiniz? Ayrıca taşıma içeriği nedir? Sadece kişisel eşyalarımız ve mutfak eşyalarını mı toparlayacağız? Bilgilendirirseniz sevinirim

  Zümer Cenap Yavaş
  05052050152

 3. nurten ekşi dedi ki:

  mrh.akçaabatta apartman 9.kattan bir 3 lü klasik koltuk 2 tekli klasik koltuk 1 lake mutfak masası 6 sandalyeyi malatya merkeze göndermek istiyorum hafta sonuna kadar.yardımcı olursanız sevinirim.hsç.

 4. Osman Gür dedi ki:

  İstanbul Fatih Şehreminiden ay sonunda Trabzon merkeze taşınacağım. İstanbul’daki ev 2+1 ve 2. Kat. Trabzon 3. kat. Eşya fazla yok. Ücret hakkında bilgi verirmişsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir