Evden Eve Nakliyat Blog

Taşınırken Bilinmesi Gerekenler

Taşınırken hayat kurtaran malzemeler ve ipuçlarını sizler için derledik.

Bir kaç ipucu ile taşınma işleminizi kolaylaştırmak için yazımızı inceleyebilirsiniz. Ancak bayansanız veya evden eve taşıma gerçekleştirecek kadar tecrübeli değilseniz, Bordo Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin taşınma yükünü omuzluyoruz! Trabzon evden eve nakliyat  taşımacılık hizmetlerimiz ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Yeni taşınacağınız konuta geçmeden önce muhakkak ön temizlik yapmalısınız. Taşındıktan sonra temizlik yapma işlemi sizler için daha da zorlaşabilir. Ayrıca boya, badana, tesisat, kombi ve doğalgaz gibi monteleme ve uygulama işlemleri de önceden yapılmalıdır.

Taşınma esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler her zaman el altında tutulmalı. Koli, bant, makas, maket bıçağı ve tornavida gibi malzemeleri kesinlikle yanınızdan ayırmamanız sizlere vakit ve alternatif kazandıracaktır.

Paketleme kesinlikle yapmalısınız.

Paketleme yapmanız eşyalarınızı darbelere ve kire karşı korur. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazmanız da odalara ayırırken karışıklık olmasına engel olur.

Köpük ve naylon malzemeler de taşınma esnasında yanınızda bulunması gereken en önemli malzemelerdendir. Kırılacak eşyalarınızı her türlü riske ve şarta karşı korumak için değerli eşyalarınızı köpük ve naylon ambalajlar ile paketleyebilirsiniz.

En önemlisi sağlık.

Taşınırken gerçekleşen kazalara direk müdahale edebilmek için yanınızda yara bandı kesinlikle bulundurmanızı öneriyoruz.

Eğer taşınma konusunda tecrübeniz yoksa ve işi profesyonel bir firmaya bırakmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Trabzon evden eve nakliyat,  şehirler arası taşımacılık ve büro ve ofis taşımacılığı hizmetlerimizin yanı sıra siz değerli müşterilerimize bay ve bayan personel seçimide sunuyoruz! Trabzon’un en kaliteli nakliyat firması olan Bordo Nakliyat taşınma işi yükünü omuzlarınızdan alıyor!

Trabzon evden eve nakliyat, trabzon evden eve, trabzon evden eve taşımacılık, trabzon nakliyat, trabzon şehir içi nakliyat, trabzon şehir içi taşımacılık, evden eve trabzon, evden eve nakliyat, evden eve nakliyat trabzon, Trabzon evden eve taşıma şirketleri, Trabzon ev taşıma, Trabzon nakliyat firmaları, Trabzon evden eve nakliyat firmaları fiyatları

Related Posts

YORUM YAPIN

  1. Melek dedi ki:

    Kolay gelsin … trabzondan ankaraya mutfak esyalarimi (çeyızlik malzemeler) tasittirmak istiyorum. Ne kadar ucreti olur .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir